Agora XXI wieku: czy w Polsce istnieje prawdziwa lewica i prawica?

Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego

oraz
Centrum Inicjatyw Międzynarodowych

mają zaszczyt zaprosić na debatę z cyklu
Agora XXI wieku

zatytułowaną
„Czy w Polsce istnieje prawdziwa lewica i prawica?”

Data: 6 marca 2013 r., 18:00

Miejsce: kawiarnia „Cudowne Lata”, ul. Garncarska 5

Uczestnicy:

Marcin Chmielowski – absolwent politologii (Uniwersytet Jagielloński) i podyplomowych studiów z zakresu bankowości centralnej i polityki pieniężnej (Instytut Nauk Ekonomicznych PAN). Doktorant z zakresu nauk o polityce (Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie). Wiceprezes Fundacji Wolności i Przedsiębiorczości, prezes o/ Kraków Stowarzyszenia KoLiber współpracownik Instytutu Misesa, publicysta.

Michał Ciechowski – politolog, absolwent Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. W latach 2006-2007 pracownik biura Poseł Barbary Bubuli, 2008-2010 Posła do Parlamentu Europejskiego Zbigniewa Ziobro. Od 2006 r. Przewodniczący Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości. Pracownik Biura Zarządu Okręgowego PiS w Krakowie.

Paweł Musiałek – absolwent stosunków międzynarodowych i politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracownik Wyższej Szkoły Europejskiej i Centrum Analiz Energetycznych w Krakowie. Koordynator Zespołu Ekspertów Klubu Jagiellońskiego.

Piotr Plebańczyk – absolwent politologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Członek Ruchu Palikota przewodniczący klubu dzielnicy I, członek Ruchu Młodych.

Moderator: Wojciech Gil